توسعه اینترنت روش های خرید ما را دگرگون کرده است والگوهای متداول خرید در حال تغییر وتحویل است..این روش منطبق بر شرایط زندگی مدرن است .ویژگی ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیاز های رو به رشد ما هماهنگ تر شده .
امروزه بهای اوقات فراغت با وجود مشغله های روزانه گرانبها تر شده و همه ما برای این اوقات برنامه‌ریزی فشرده تری داریم .اتلاف وقت در سفرها ی درون شهری و توسعه فضای جغرافیایی شهری و تنوع کالاهاو اجناس ، ما را بر آن میدارد تا با هوشمندی و دقت نظر بیشتری بدون اتلاف انرژی نیازهای خود را از این طریق مرتفع سازیم .
صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش ،،مسافرت و سپری کردن با دوستان الو یت بیشتری نسبت به فعالیت های وقت گیر دارد .
از آنجایی کهامروزه مشتریان برای انتخاب وخرید کالا بدون تحقیق و بررسیو اعتماد قبلی اقدام به خرید نمی کنند و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده ی خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را میبرند ،ما را بر آن داشتتا با تجربه ای پنجاه سالهمشاور بهترین ها را در حوزه مبلمان های ویلایی و فضای بازو تجهیزات بازی کودک در مهد کودک ها و خانه های بازی و سرگرمیباشیم .
زندگی امروزی بی گمان خرید به روش های نوتر ،هوشمندانه تر و البتهلذت بخش تر ی را می طلبد .از همین روست که هر روز به تعداد استفاده کنند گان سرویس های اینترنتی و مشتریان فروشگاه های اینترنتی افزوده می شود.
همواره یکی از الو یت های ساحل بی ،تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استاندارد ها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنها ست . برای ساحلبی بسیار مهم است که ملیون ها کاربر آن ،کالای تخصصی مورد نیاز خود رابه درستی وبا دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند .ساحلبی از هر گونه تلاشی برای بالا تر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی کند و همواره تلاش میکند تا در طول فرایند خرید بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند .
ساحل بی با ارائه طیف گسترده‌ای از بهترین و جدیدترین و معتبرترین برند ها در گروه های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد کنند گان و توزیع کنند گان اصلی این کالا تلاش می کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری های متفاوت آنان را براوده سازد .ارائه قیمت های رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب ، خدمات پس از فروش از الو یت های ساحل بی محسوب می شود. ساحل بی با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزار های در دسترس در تعاملات خود با تامین کنند گان میکوشد تا امکان ارائه پایین تر ین قیمت‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد .
لازم به ذکر است که ساحل بی در هیچنقطه ای در کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می شود.

سعید سلیقه راد
CEO / Founder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.

حمید سلیقه راد
Marketing Director

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.

الهام سلیقه راد
Public Relations

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.

ندا سلیقه راد
Customer Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy.